Akademia Eko Wiedzy to seria książeczek wydawnictwa Harper Kids, które mimo swych niewielkich rozmiarów, doskonale wyczerpują temat, który ...

Akademia Eko Wiedzy - Książki, które warto znać

By | 10:00 Napisz komentarz
Akademia Eko Wiedzy to seria książeczek wydawnictwa Harper Kids, które mimo swych niewielkich rozmiarów, doskonale wyczerpują temat, który poruszają. Krótko, zwięźle i na temat - z piękną oprawą graficzną i ogromem informacji!


 Recenzja filmowa:


Wielkie Porządki to książka, która porusza temat śmieci. Dowiemy się jak segregować, dlaczego segregować, co się stanie ze śmieciami, które wyrzucamy. Jak wraca papier, co to jest kompost i jak długo rozkładają się śmieci. A wszystko to w towarzystwie Idy, Filipa i ich rodzinki - bohaterów książki, z którymi na końcu posprzątamy świat! Są też zadania do wykonania i dyplom, który możemy wypisać.
Nasza Przyroda to książeczka o środowisku i jego ochronie, o ekosystemie i symbiozie, o drzewach, ich liściach i owocach. Są zadania i też jest dyplom. I też Ida i Filip.
Niezwykła woda, czyli rola wody w przyrodzie - z tej książeczki dowiemy się, jakie są rodzaje i stany skupienia wody, skąd się bierze woda, jak krąży w przyrodzie, przeczytamy o wodnych zwierzętach, oczyszczalniach, a nawet o wodnym czary-mary. A pomiędzy informacjami i ciekawostkami są zadania do zrobienia i dyplom. No i oczywiście to wszystko w towarzystwie Idy i Filipa :)Akademia Eko Wiedzy to wartościowa i pięknie wydana seria książeczek, które warto znać.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: