Nauka. To lubię.  wydawnictwa Wilga to książka niesamowita, która z pewnością przypadnie do gustu dzieciom w każdym wieku - i nie tylko! Dor...

Nauka to lubię - Niesamowita książka!

By | 10:00 Napisz komentarz
Nauka. To lubię. wydawnictwa Wilga to książka niesamowita, która z pewnością przypadnie do gustu dzieciom w każdym wieku - i nie tylko! Dorośli też wiele się z niej mogą dowiedzieć. Pełna ciekawostek i informacji, a także doświadczeń które możemy samodzielnie wykonać. To książka, którą każdy powinien znać!


 Recenzja filmowa:


Doktor Tomasz Rożek stworzył lekturę dla każdego. Naukową, ale przystępną dla młodszych czytelników. Od maleńkiego ziarenka piasku, po bezkresny wszechświat. Jest tutaj wszystko!


Książka podzielona jest na rozdziały, a każdy dotyczy innej dziedziny. Wszystkie zagadnienia, które zostały w niej poruszone, są w spisie treści - dzięki czemu już na wstępie widać, co możemy w jej wnętrzu znaleźć i przenieść się bezpośrednio do interesującego nas zagadnienia.


Nie sposób oderwać się od lektury. Jest niesamowicie ciekawa, a im dalej się zagłębiamy w treść, tym chcemy więcej. Lubię książki popularnonaukowe dla młodych czytelników, a ta znalazła się w czołówce najfajniejszych! Odpowiedzi na poszczególne zagadnienia zostały tak skonstruowane, że moja ośmiolatka nie potrzebuje dodatkowego tłumaczenia, siada, czyta i wszystko wie :)


Zachęcam do lektury, bo warto!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: