Seria Młodzi Przyrodnicy wydawnictwa Wilga to piękne i wartościowe książeczki, stworzone dla małych czytelników interesujących się przyrodą...

Piękne nowości z serii Młodzi Przyrodnicy

By | 10:00 Napisz komentarz
Seria Młodzi Przyrodnicy wydawnictwa Wilga to piękne i wartościowe książeczki, stworzone dla małych czytelników interesujących się przyrodą - lub też jeżeli chcemy naszego malucha danym tematem zainteresować. Przy lekturze książek z tej serii zdecydowanie się zainteresuje!


Recenzja filmowa:


Z książką Młodzi Przyrodnicy: Ptaki poznajemy różne gatunki ptaków zamieszkujące lasy, parki. Bardzo duża czcionka ułatwia lekturę początkującym czytelnikom, a piękne ilustracje cudownie uzupełniają tekst. Wędrujemy przez kolejne strony i obserwujemy życie ptaków, ich zwyczaje, świat w którym żyją.
Młodzi Przyrodnicy: Co w trawie piszczy to wędrówka przez trawiaste tereny w różnych porach roku, razem z młodą myszką. Poznajemy zwierzątka większe i mniejsze, ich życie i zwyczaje. Mała ciekawa świata myszka interesuje się wszystkim, co zobaczy. Piękne ilustracje i wartościowy tekst sprawiają, że jest to lektura stworzona dla młodych czytelników pragnących poznać przyrodę.


Cała seria Młodzi Przyrodnicy jest warta zainteresowania. Pojawiło się w niej już całkiem sporo książek, na przykład o kwiatach, dinozaurach, o polskim wybrzeżu... Mamy ich kilka i z pewnością kiedyś uzupełnimy kolekcję tak, aby mieć wszystkie! To niepozorne, bardzo wartościowe lektury.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: