Sisters tom 10: Pełne energii od wydawnictwa Egmont to szalony i niesamowicie energetyczny komiks, który powala na łopatki! Tak, bo jest za...

Szalone siostry w komiksie Sisters!

By | 23:20 Napisz komentarz
Sisters tom 10: Pełne energii od wydawnictwa Egmont to szalony i niesamowicie energetyczny komiks, który powala na łopatki! Tak, bo jest zaskakujący i nieprzewidywalny. I dzieją się w nim rzeczy wielkie, oj dzieją..


 Sisters w filmie:


Sisters, czyli tytułowe siostry, to dwie dziewczyny zdecydowanie pełne energii - to widać. W tym tomie towarzyszymy im podczas wakacyjnych szaleństw, przeżywamy z nimi przygody i śmiejemy się do rozpuku. Nie da się inaczej :)


Pod namiotem, w basenie, z przyjaciółmi... To tylko malutki wycinek scenerii, którą w komiksie zobaczymy. Niesamowicie kolorowe ilustracje nadają mu charakteru i sprawiają, że czuć od tych naszych sióstr taki pazur. Tak, to zdecydowanie komiks z pazurem. Energetycznym pazurem.


Szaleństwo, wakacyjne klimaty, siostrzana miłość, przyjaźń, przygody, radość, szczęście... Wszystko razem, a nawet jeszcze więcej, tworzy niezwykły komiks Sisters!
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: