Smerfy. Bajka, którą znają wszyscy. W czasach, kiedy nie było programów z bajkami 24h na dobę, wyczekiwało się tej dobranocki niecierpliwie ...

Skąd się wzięły Smerfiki? - Komiks, który wszystko wyjaśnia

By | 23:50 Napisz komentarz
Smerfy. Bajka, którą znają wszyscy. W czasach, kiedy nie było programów z bajkami 24h na dobę, wyczekiwało się tej dobranocki niecierpliwie i z wypiekami na policzkach zasiadało się przed ekranem. Zwłaszcza wtedy, kiedy leciały Smerfy.


 O komiksie w filmie:


Smerfiki od wydawnictwa Egmont to komiks, z którego dowiedzmy się m.in właśnie tego, skąd te maluchy się tam wzięły? Nie pamiętam już tak dokładnie odcinków bajki, czy kiedyś o tym gdzieś było czy nie.. Pamiętam, że Smerfików nie było długi czas, a później się nagle pojawiły. Dziś, po tylu latach, nareszcie wiem skąd się wzięły! :)


Ale nie mam zamiaru wam tego zdradzić - rąbka tajemnicy uchyliłam w powyższym filmie i to zdecydowanie wystarczy. A najgoręcej zachęcam do sięgnięcia po komiks. Czyta się świetnie, jest kolorowy i tak bardzo smerfowy, jak smerfowe były Smerfy z wieczorynki w latach 90. A w środku, w komiksie znajdziemy także drugą historię, o smerfie robocie. Też warto przeczytać.
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: