Kubuś, miś o małym rozumku i ogromnym zamiłowaniu do miodu, wrócił na wielki ekran. Wraz z przyjaciółmi w pełnometrażowym filmie "Krzys...

Chłopiec, balonik i miś - Krzysiu, gdzie jesteś?

By | 23:15 Napisz komentarz
Kubuś, miś o małym rozumku i ogromnym zamiłowaniu do miodu, wrócił na wielki ekran. Wraz z przyjaciółmi w pełnometrażowym filmie "Krzysiu, gdzie jesteś?" przeżywa niezwykłe przygody.


 O książce w filmie:


Chłopiec, balonik i miś wydawnictwa Egmont rozpoczyna się w momencie, gdy dorosły Krzyś wraca do Stuwiekowego Lasu. Spotyka Kubusia, z którym już nie za bardzo potrafi się porozumieć. Krzyś mówi o rzeczach, które dla misia są niezrozumiałe. A Puchatek chciałby, aby on nadal był jego przyjacielem, lecz Krzyś uparcie twierdzi, że nie jest już dzieckiem i nie takie sprawy zaprzątają mu głowę. Odrzuca misiowy czerwony balonik...


Puchatek znika. Krzyś próbuje go odnaleźć, wpada jednak w pułapkę, z której wyciąga go miś. We śnie. Krzyś spotyka swoich dawnych przyjaciół i z każdą kolejną chwilą coraz bardziej rozumie. I odnajduje w sobie swą dawną krzysiowatość. Ale co się stało z Kubusiem? Czy uda im się jeszcze spotkać?


Chłopiec, balonik i miś to piękna i nostalgiczna historia, która chwyta za serce. Mieszkańcy Stuwiekowego Lasu nie przypominają bohaterów disneyowskich bajek, ale to też dlatego, że w filmie Krzysiu, gdzie jesteś? - też nie przypominają. Przywołują na myśl zabawki sprzed lat. Może trochę wysłużone, ale tak samo kochane. To niezwykła książka, którą warto mieć.




----------




Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: