Seria #czytelnia wydawnictwa Egmont rozrasta się regularnie. Od jakiegoś czasu możemy czytać kolejną kucykową książkę, która się w niej uka...

My Little Pony i seria #czytelnia - kolejny hit!

By | 23:21 Napisz komentarz
Seria #czytelnia wydawnictwa Egmont rozrasta się regularnie. Od jakiegoś czasu możemy czytać kolejną kucykową książkę, która się w niej ukazała. My Little Pony: Szkoła pełna sekretów. Wszyscy fani kucyków koniecznie powinni zwrócić na nią uwagę!


 Videorecenzja:


Na wstępie zaznaczyć trzeba, że poza fantastyczną treścią i całkiem nowymi kucykowymi przygodami, dużym plusem książek z tej serii jest ich cena. W środku nie znajdziemy ilustracji, ale to nam w niczym absolutnie nie przeszkadza - od czego jest bowiem wyobraźnia? Doskonale wiemy, jak wyglądają nasze małe kolorowe kopytne przyjaciółki i czytając, sceny same się nam przed oczami odtwarzają. Też tak macie w książkach bez ilustracji? :)


Tajemnice Ponyville: Szkoła pełna sekretów podzielona została na rozdziały, co zdecydowanie ułatwia dziecku samodzielne czytanie. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że #czytelnia liczy trzy poziomy, a niebieski to jest ten środkowy. Ale jeśli nas czytacie, to doskonale o tym wiecie, bo książki oznaczone hashtagiem #czytelnia już się u nas pojawiały.


Więc jak? Zabieracie się z nami do świata My Little Pony i wraz ze Znaczkową Ligą i innymi, bierzecie udział w niesamowitych przygodach?



----------



Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: