Polska rodzinna wydawnictwa Pascal to książka stworzona do tego, aby wrzucić ją w plecak czy torbę i jechać w świat. A dokładniej w Polskę....

Polska rodzinna - atrakcje dla dzieci i nie tylko

By | 23:41 Napisz komentarz
Polska rodzinna wydawnictwa Pascal to książka stworzona do tego, aby wrzucić ją w plecak czy torbę i jechać w świat. A dokładniej w Polskę. 365 atrakcji na każdy dzień roku, na każdą pogodę, dla całych rodzin.


 O książce w filmie:


Książka podzielona na rozdziały - województwa, wskazuje nam atrakcje dokądkolwiek jedziemy. Oczywiście można sobie to wszystko wygooglać, ale nie o wszystkim przeglądarka internetowa powie. Nie wszystko od razu odkryje, a może okazać się, że coś na prawdę fajnego utknęło gdzieś tam w jej odmętach na którejś z kolei stronie i nie dotrzemy do świetnej atrakcji. Dlatego fajnie mieć tą książkę.


W filmie, do którego odnośnik znajduje się na początku, pokazujemy rozdział nasz - Wielkopolski. Są atrakcje z Poznania i okolic, część z nich doskonale znamy, ale jak się okazało, o niektórych nie wiedziałyśmy. Trzeba będzie to zmienić.


Chyba nie muszę zaznaczać, że książka ta towarzyszy nam już teraz we wszystkich wyjazdach? To przydatny zbiór nie tylko informacji o atrakcjach, ale też linków do nich. Świetna sprawa.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: