Vampirina: Imprezka z dreszczykiem to kolejna propozycja wydawnictwa Egmont w temacie książek o tej sympatycznej wampirzycy i jej rodzince....

Imprezka z dreszczykiem u Vampiriny

By | 23:05 Napisz komentarz
Vampirina: Imprezka z dreszczykiem to kolejna propozycja wydawnictwa Egmont w temacie książek o tej sympatycznej wampirzycy i jej rodzince.


O książce w filmie:


Książka należy do serii Biblioteka mądrego dziecka - serii dotychczas nam nie znanej, ale widzę w niej same świetne książki, więc Vampirina nie będzie pierwszą i ostatnią.


W środku jest masa kolorowych ilustracji żywcem wyjętych z bajki Disneya. Nie wiem, czy taki odcinek Vampiriny w telewizji leciał bo aż tak na bieżąco nie jesteśmy - daj znać, jeśli Imprezkę z dreszczykiem oglądaliście na ekranie.


Pola namawia Vampirinę na zrobienie imprezki w jej domu. Uważa, że będzie to doskonała okazja, aby ich przyjaciółka Magda poznała jej sekret. Vampirina nie jest tego pewna i niekoniecznie chce taką imprezkę wieczorną u siebie organizować, ale Magda zdążyła usłyszeć co się kroi i bardzo się ucieszyła. Ina chce jednak zrobić wszystko, aby uniknąć konfrontacji swego wampirzego alter ego. Ale sprawy się skomplikują i... Nie pójdzie to w dobrą stronę.


Czy wspominałam, że w imprezce udział bierze także brat Poli? Nic sobie nie zrobił z tego, że to dziewczyński wieczór i koniecznie chciał nagrać w domu Vapiriny świetny materiał. Myślisz, że mu się to uda? I czy Vampirina zdradzi swój sekret kolejnym osobom?


Imprezka z dreszczykiem to nie jest straszna historia. To zabawna przygoda, w trakcie której z pewnością niejeden raz się wspólnie uśmiechniecie.


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: