Jeśli macie niemowlę w wieku około-półrocznym, wymagające waszej uwagi prawie że na okrągło, nie macie ani chwili nawet na ugotowanie obiadu...

Tygryski kochają brykać! - recenzja skoczka Disney

By | 12:11 Napisz komentarz
Jeśli macie niemowlę w wieku około-półrocznym, wymagające waszej uwagi prawie że na okrągło, nie macie ani chwili nawet na ugotowanie obiadu bo mały brzdąc chce byście go zabawiali - ten post jest dla was.Skoczek, bo o nim mowa, to zdecydowanie jeden z najbardziej genialnych wynalazków jaki możemy dla naszego maluszka nabyć. Malucha który jeszcze się nie przemieszcza, ale chce być stale w centrum uwagi, skoczek z sukcesem zajmie na jakiś czas. Czworakujące niemowlę zatrzyma w miejscu przez kilkanaście minut - mamy je cały czas na oku, nie musząc się spieszyć w wykonywanej właśnie czynności i ganiać za brzdącem bo właśnie poczworakował do zakazanej szafki.Skoczki wieszane w futrynie to fajna alternatywa dla dużych stojących tego typu zabawek, bo nie zabiera w ogóle miejsca.

Tygrysek jest wykonany porządnie - z grubego materiału, na grubej sprężynie, nie ma opcji żeby cokolwiek w trakcie zabawy zawiodło. Uchwyt na futrynę zaciska się automatycznie i trzyma mocno. Jeżeli nie mamy odpowiednich futryn a mieszkamy na poddaszu, możemy skoczek powiesić na belkach też będzie się trzymał idealnie.Głowa tygryska to grzechotka, a z tyłu - jak na tygrysa przystało, jest ogon.Skoczek wykonany jest całkowicie z materiału, z którego łatwo się spierają ewentualne plamy.
Polecamy wszystkim rodzicom mającym wymagające dużej uwagi niemowlaczki!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: