W życiu niemal każdego malucha przychodzi taki czas, że garnki i łyżki stają się najlepszą zabawką. Wielu rodziców decyduje się wtedy na zak...

Dzieciaki gotują - Magiczna Kuchnia Little Tikes

By | 16:25 1 komentarz
W życiu niemal każdego malucha przychodzi taki czas, że garnki i łyżki stają się najlepszą zabawką. Wielu rodziców decyduje się wtedy na zakup tychże przedmiotów jednak przeznaczonych dla maluszków. Ogrom dostępnych modeli nie jednego napawa przerażeniem.
U nas w domu stoi Magiczna Kuchnia od Little Tikes.


Magiczna kuchnia jest niewielka. Właściwie jest jedną z mniejszych dostępnych na rynku, nie licząc tych 60-centymetrowych imitacji kuchenek które zalewają internet i kuszą niskimi cenami.


Kuchnia jest bardzo solidna, z porządnego plastiku. Wyposażona w krzesełko dla lalki dodatkowo zachęca do zabawy nią. Ma plastikowe garnki, talerzyk, sztućce i telefon. Wydaje realistyczne dźwięki włączonej mikrofalówki, smażenia, gotowania i strzelającego popcornu.Kuchnia ma całe mnóstwo półeczek, otwieraną lodówkę oraz na górze otwieraną mikrofalówkę. Imitacja zlewu z miejscem na wysychające talerze, a także sporej wielkości roboczy blat przy którym z dowolnej strony możemy zaczepić krzesełko dla lalki, sprawiają że zabawa nią nie znudzi się tak prędko.*zdjęcia pochodzą z naszego bloga Mamowisko.
Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. Moja na drugie urodziny dostała mini Tefal. Jeszcze nie rozpakowany, ale na kartonie wygląda na świetną kuchnię :)

    OdpowiedzUsuń