Krokodyl i Wesołe Klocki, to wielofunkcyjna zabawka która posłuży naszemu maluchowi na prawdę długo. Nadaje się zarówno dla uczącego się sie...

Pierwsze klocki dla Malucha, czyli Krokodyl i Wesołe Klocki od Fisher Price

By | 13:05 2 komentarzy
Krokodyl i Wesołe Klocki, to wielofunkcyjna zabawka która posłuży naszemu maluchowi na prawdę długo. Nadaje się zarówno dla uczącego się siedzieć niemowlaka, jak i dla dreptającego żywiołowego dwulatka. Jest wszechstronna. Pozwala poznać zasadę przyczyna-skutek, pomaga w nauce czworakowania oraz umila czas przy nauce chodzenia.

Krokodyl ma kółka, więc jeździ. Można go pchać, ciągnąć, lub bawić się w gonito - rodzic ciągnie a maluch na czworaka goni. Krokodyl ma klocki - sześć wesołych klocków, które potrafią robić a-ku-ku! Klockami można ćwiczyć wkładanie i wyjmowanie ich z krokodyla. Można je wrzucać mu przez paszczę, wtedy usłyszymy odgłosy mlaskania i wesołe melodyjki. Klocki można układać na grzbiecie krokodyla, na pałąku do ciągnięcia, a także na piszczałce na jego ogonie.
Zabawka jest porządnie wykonana, pomimo intensywnych testów jakie przechodziła nie posiada śladów - poza zwykłymi, drobnymi ryskami.

Przyjrzycie się jej bliżej na filmie:


Nowszy post Strona główna

2 komentarze:

 1. Fajowy! Ale pewno nie tani jak większość zabawek Fishera..
  www.swiat-wg-anuli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba już nawet niedostępny z tego co widziałam, można używki tylko kupić.

   Usuń