Gdy nadejdzie czas na rozszerzanie diety niemowlęcia, każdemu rodzicowi, bez wyjątku, przyjdzie się zmierzyć z podjęciem tej jakże ważnej de...

Rozszerzamy dietę maluszka - recenzja krzesełka do karmienia

By | 13:22 Napisz komentarz
Gdy nadejdzie czas na rozszerzanie diety niemowlęcia, każdemu rodzicowi, bez wyjątku, przyjdzie się zmierzyć z podjęciem tej jakże ważnej decyzji. Decyzji dotyczącej wyboru mebla, w jakim przyjdzie naszemu Bąblowi przez najbliższe miesiące konsumować posiłki.
Mowa oczywiście o krzesełkach do karmienia. Na naszym rynku dostępna jest ich cała masa. My, po wielu godzinach spędzonych na przeglądaniu internetu, czytaniu opinii, jeżdżeniu po sklepach, zdecydowaliśmy się na model New Baby. Dlaczego akurat ten? Bo strasznie spodobał mi się jego dizajn :)


Poza tym, szukaliśmy krzesełka które da się złożyć i wstawić do naszej garderoby w razie potrzeby. Krzesełka, które łatwo się czyści. I które ma regulowane oparcie, aby Bąbel nie potrafiący jeszcze siedzieć mógł z niego korzystać. New Baby spełniło moje oczekiwania pod każdym względem. Nie dostrzegam w nim żadnych minusów. Obecnie używamy go bez blatów, dostosowanego do wysokości naszej ławy i do niej dosuwanego podczas posiłków. Gdy go kupowaliśmy rok temu w kwietniu, kosztował około 280zł.


Krzesełko jest bardzo dobre, porządne i trwałe. Łatwo się je czyści. Ma regulowaną wysokość, regulowane podnóżek i pochylane oparcie. Rewelacyjną sprawą, którą odkryłam dopiero po długich miesiącach użytkowania, jest możliwość przyczepienia tacki na tylnych nogach krzesełka - w momencie kiedy nie jest ona użytkowana.Więcej szczegółów w videorecenzji.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: