Znajdź Pluszaka to kooperacyjna gra dedukcyjna wydawnictwa Muduko, przeznaczona dla dzieci już od 3 roku życia. Uczy współpracy, rozwija kr...

Znajdź Pluszaka - Dedukcyjna gra kooperacyjna

By | 18:00 Napisz komentarz
Znajdź Pluszaka to kooperacyjna gra dedukcyjna wydawnictwa Muduko, przeznaczona dla dzieci już od 3 roku życia. Uczy współpracy, rozwija kreatywne myślenie i jest niesamowicie miłą rozrywką.

Videorecenzja:


W poszukiwanie pluszaków zagramy nawet samodzielnie! Rozgrywka jest tak skonstruowana, że również jeden gracz będzie się dobrze bawić. I przyznać muszę w tym miejscu, że ja też grałam w tryb solo - kiedy dziewczyny już spasowały po kilkunastu rozgrywkach, a mi było mało a akurat ostatnia runda przebiegła niekorzystnie dla nas, grałam dalej sama. I też było fajnie :)


Ależ to jest urocza gra. Rozczulają mnie te żetony pluszaków. Celem tutaj jest oczywiście odkrycie, który pluszak się schował i gdzie. Aby to zrobić, dokładamy kafelki do puzzla rozwiązania i otrzymujemy odpowiedź - jeżeli księżyc lub gwiazdka tworzą całość po dołożeniu elementu, wiemy że pluszak lub kryjówka z danej części to jest to, czego szukamy. Jeśli nie stworzą całości, odrzucamy daną rzecz i szukamy dalej. Ale nie będziemy szukać bez końca - po siedmiu turach zapada noc i my wtedy musimy już mieć rozwiązanie. Czasami trzeba będzie strzelać, gdy będzie więcej elementów odkrytych i nie zawsze się wygra. Wtedy chęć rewanżu jest ogromna! Przynajmniej u mnie.


Bardzo polecam obejrzeć film, który jest na początku tego wpisu - opowiedziałam tam o grze wszystko, co trzeba o niej wiedzieć. I przykładowa rozgrywka jest. Warto obejrzeć.


Podsumowując, Znajdź Pluszaka to urocza gra, w której współpracujemy ze sobą. Rozgrywka trwa króciutko - około pięciu minut. Niewielkie pudełko sprawia, że jest to gra mobilna i można ją zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Jest eko. I ma fajną cenę.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: