Wróżki Zębuszki , czyli wyścig o zęby, byle więcej ich zepsuć i wyrwać przeciwnikom. Wydawnictwo Zielona Sowa stworzyło niesamowitą grę! 

Wróżki Zębuszki - Rodzinna gra z edukacyjnym wątkiem

By | 18:00 Napisz komentarz
Wróżki Zębuszki, czyli wyścig o zęby, byle więcej ich zepsuć i wyrwać przeciwnikom. Wydawnictwo Zielona Sowa stworzyło niesamowitą grę! 

Videorecenzja:


W grze wcielamy się w rolę wróżek, które będą przeciwnikom psuć zęby. I starać się przy okazji chronić i leczyć swoje. A wyrwane zastępować je implantami! Za pomocą kart będziemy decydować, które zęby leczymy bądź psujemy - układając przy kartach odpowiednie numery zębów.


Każdy gracz ma w ręce cztery karty, z których wybiera dwie do rozegrania w danej rundzie. W swojej kolejce wykonuje akcje z kart, a następnie dobiera ze stosu na rękę tak, by znów mieć cztery. W momencie gdy skończą się karty w stosie, gra dobiega końca - wtedy liczymy punkty za zęby, a grę wygrywa wróżka z największą ich ilością.


Mamy tutaj do wyboru dwa poziomy trudności, z czego ten drugi jest z większą dawką negatywnej interakcji. Przy okazji dziecko uczy się, co źle wpływa na zęby - bo to karty słodyczy sprawiają, że zęby w naszej jamie gębowej z bielutkich, stają się smutne i brązowe.


Wróżki Zębuszki to fajna, rodzinna gra dla dzieci od 6 roku życia, a dynamiczne rozgrywki gwarantują chęć szybkiej powtórki i odegrania się. Sprawdzi się świetnie jako prezent z okazji pierwszego wypadniętego ząbka! Jestem pewna że każdy kilkulatek ucieszy się z gry o wróżkach, którą dostanie od wróżki :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: