Mama w occie: Zabójcze pierogi to pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Wilga, który porwał nas od pierwszej strony... To historia z krymina...

Mama w occie. Recenzja książki

By | 10:00 Napisz komentarz
Mama w occie: Zabójcze pierogi to pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Wilga, który porwał nas od pierwszej strony... To historia z kryminalnym wątkiem, z doskonałym humorem, pełna akcji.

Videorecenzja:


Estera ma trzynaście lat i wychowuje ją mama, która jest kulinarnym guru. Mama ma swój program telewizyjny, ale co w tym wszystkim najzabawniejsze - wcale nie umie gotować. Estera czas po szkole spędza samotnie w domu. Dziewczynka niesamowicie cieszy się, że ma towarzyszyć mamie na wyjeździe, na który ma się udać wraz z ekipą po zdjęciu programu z najlepszego czasu antenowego.


Ale w tej historii nie może być łatwo i przyjemnie. Komplikują się sprawy i to całkiem szybko, a wypadek podczas gotowania ściąga na mamę Estery podejrzenia o kradzież... Dziewczynka będzie musiała udowodnić, że jej mama jest niewinna.


Ależ tu jest wartka akcja, ileż się dzieje! To opowieść pełna humoru i niezwykłych zwrotów, od której nie mogłyśmy się oderwać. Niecierpliwie odliczamy do drugiego tomu!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: