Gargantis to książka niesamowicie klimatyczna. Ale to widać już na pierwszy rzut oka, po okładce, że będzie to wyjątkowa powieść. Wilga wyd...

Gargantis - kontynuacja książki Malamander

By | 10:00 Napisz komentarz
Gargantis to książka niesamowicie klimatyczna. Ale to widać już na pierwszy rzut oka, po okładce, że będzie to wyjątkowa powieść. Wilga wydała kontynuację Malamandra czym sprawiła nam ogromną radość! Autor wysoko postawił sobie poprzeczkę w pierwszym tomie, ale już zdradzę że doskonale sobie z tym poradził. Gargantis to genialna książka.

Videorecenzja:


Akcja powieści dzieje się w Widmowym Porcie - miasteczku, w którym stoi hotel. To tam poznali się pracownik hotelu Herbie i Violet, która pewnego razu wpadła do jego kantorka przez okno. Kim był Malamander, przeczytacie w pierwszej części, a tutaj poznamy Gargantisa - legendarną istotę o potężnej mocy wywoływania sztormów. Dwójka przyjaciół będzie znów musiała stawić czoła niesamowitym wydarzeniom, które będą miały miejsce w miasteczku.


Książka wciąga i nie pozwala się oderwać od siebie. To klimatyczna, mroczna powieść z dreszczykiem emocji - doskonała lektura!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: