Kosmiczne urodziny, czyli Lecimy na Księżyc ! I Ja i moje mikroby to dwie fantastyczne nowości z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa...

Lecimy na księżyc! Ja i moje mikroby. Dwie przepiękne nowości od Harper Kids

By | 10:00 Napisz komentarz
Kosmiczne urodziny, czyli Lecimy na Księżyc! I Ja i moje mikroby to dwie fantastyczne nowości z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids, do których sięgnięcia gorąco was zachęcam!

Videorecenzja:


Kosmiczne urodziny! Lecimy na księżyc to połączenie bajkowej historii (dzieci na księżycu) z ogromną ilością ciekawostek i informacji na temat naszego naturalnego satelity. O grawitacji, o jedzeniu w kosmosie, o śladach pozostawionych po misji Apollo które do dziś tam są. Ta książka to jedna wielka ciekawostka!
Ja i moje mikroby to taka trochę encyklopedia bakterii, wirusów i wszystkiego, co ich dotyczy. Przeczytamy tu o tym, jak wygląda dzień po dniu przeziębienie. O tym, jak się chronić przed wirusami, bakteriami i grzybami, ale też o tych pożytecznych. Wszystko co chcemy wiedzieć na ich temat, jest właśnie tu :) W wersji dostosowanej do dzieci rzecz jasna.


To dwie cudowne, pięknie wydane książki - pełne wiedzy i ciekawostek. Czyta się je z przyjemnością.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: