Wodne czary-mary to nowość na rynku. Jak zwykle w przypadku wydawnictwa Harper Kids - przepięknie wyglądające książeczki niosą nam masę zab...

Wodne czary-mary!

By | 10:00 Napisz komentarz
Wodne czary-mary to nowość na rynku. Jak zwykle w przypadku wydawnictwa Harper Kids - przepięknie wyglądające książeczki niosą nam masę zabawy! W tym wypadku będziemy czytać i malować wodą. I tak w kółko, bo malowanki wysychają.

Videorecenzja:


Książeczki mają grubsze kartonowe strony, choć elastyczne. Ich wnętrze pełne jest białych miejsc, które trzeba zapełnić kolorami. A zrobimy to za pomocą wody.


Wnętrza książek idealnie odwzorowują bajki, których dotyczą. Kartki nie przemakają, pisaki są szczelne i nie cieknie woda bokami, ani też nie wylatuje jej bardzo dużo w przypadku dotykania pisakiem strony. W ramach testów malowałyśmy je kilkunastokrotnie (albo i kilkudziesięciokrotnie) i one wciąż wyglądają tak samo.


Aby obrazki dokładnie wyschły, książkę najlepiej postawić w pionie z rozłożonymi stronami. Po kilkunastu minutach ilustracje znów zaczną blaknąć i można zaczynać zabawę od nowa!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: