Książeczki z serii Zwyczaje Zwierząt należące do Akademii Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids, to lektury niezwykłe. Prawdopodobnie pow...

Zwyczaje zwierząt: o spaniu i jedzeniu. Akademia Mądrego Dziecka

By | 10:00 Napisz komentarz
Książeczki z serii Zwyczaje Zwierząt należące do Akademii Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids, to lektury niezwykłe. Prawdopodobnie powtarzam się w ciągu ostatnich dni z tą niezwykłością i piszę tak o kolejnych nowościach, ale tak właśnie jest. One są niezwykłe!

Recenzja filmowa:


Tu sprawdzisz, gdzie kupić - klik.


Kto by pomyślał, że w tak małych książkach tyle ciekawostek o zwierzętach się skrywa. Oryginalne ilustracje dodają im charakteru, a te strony z niespodziankami, ależ to jest zabawa! W odgadywanie cóż tam się ukryło... I o każdym zwierzęciu, absolutnie każdym które tutaj jest, przeczytamy ciekawe informacje. Dotyczą one spania w książce Chcę spać! i jedzenia w Chcę jeść!


Wiesz, że sowa zamyka tylko jedno oko gdy śpi? Że koń się nie kładzie? Że maleńka rybka zjada pająka na obiad polując na niego poprzez plucie wodą? Wiesz, jak poluje kameleon? To tylko maleńki skrawek tego, co w książkach się znajduje. Czy już pisałam, że warto je czytać? Chyba nie, więc napiszę teraz - czytajcie je! Są na prawdę świetne!


Ich niezwykły sposób rozkładania stron sprawia, że zainteresowanie książkami rośnie. Kto to widział tak otwierać strony, no kto? :) Dzieciaki lubią niebanalne rozwiązania. To zachęca maluchy do czytania.


Seria Akademia Mądrego Dziecka jest wartościowa i wyjątkowa i trzeba ją znać. Mając małe dziecko, po prostu trzeba. Ukazało się w niej tak wiele książek z najróżniejszych tematów, od książek z dziurkami w stronach, poprzez rozkładanki, aż po takie z przesuwanymi elementami. Jest tego masa i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, czy też raczej dla swojego malucha.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: