Shimmer Stars , czyli Błyskotki to seria pluszowych zabawek z akcesoriami i cekinami, którymi ozdabiać można zarówno maskotki, jak i siebie...

Panda Błyskotka Shimmer Stars

By | 18:00 Napisz komentarz
Shimmer Stars, czyli Błyskotki to seria pluszowych zabawek z akcesoriami i cekinami, którymi ozdabiać można zarówno maskotki, jak i siebie samego!

Recenzja filmowa:


Gdzie i za ile kupić pandę - klik.


My mamy pandę. Nie mogło być inaczej - Oliwka to ogromna miłośniczka pand, ma ich tak wiele, że ja już nawet przestałam liczyć :) Pluszowych pand też pełno w naszym domu. I dzięki Błyskotce, inne pluszowe pandy też mają przepięknie ozdabiane futerko. A moje dziewczyny pełno cekinów we włosach. Dobrze, że łatwo można je wyczesać.


Cóż mamy w takim zestawie Shimmer Stars Błyskotki? Przede wszystkim milutkiego, mięciutkiego pluszaka. Pluszak ten ma spódniczkę, która może pełnić funkcję gumki do włosów. Ma kokardę na swoich włoskach, którą mała opiekunka może używać jako gumkowej opaski, a dodatkowo w zestawie jest plastikowa opaska z uszkami pandy (każdy pluszak ma dedykowaną sobie opaskę). A naszyjnik pandy możemy używać jako bransoletkę. No i oczywiście jest rzecz najważniejsza - różdżka pełna wielorazowych cekinów. I grzebyk, aby je później z włosów zdjąć.


Nakładanie cekinów na futerko/włosy jest banalnie łatwe. Cała magia dzieje się za sprawą różdżki - ma ona specjalne miejsce, w którym kładziemy cekin i "nakłuwamy", by następnie przy pomocy przycisku w rączce umiejscowić go w docelowym miejscu. Ich ściąganie też jest dziecinnie proste - grzebyk bez problemu wyczesuje każdy cekin.

Ależ to jest uroczy zestaw! Panda skradła nasze serduszka, zwłaszcza Oliwki która od razu mianowała się jej mamą i początkowo nie chciała jej udostępnić do nagrania, ale ostatecznie się zgodziła :) Nie tylko pandy są w serii Shimmer Stars, widziałam kotki, jednorożce i inne zwierzątka. Ucieszą z pewnością niejedną małą miłośniczkę pluszaczków i błyskotek.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: