Gorzka Czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach to niesamowita książka! Porusza tematy, które dotyczą dzisiejszych nastolatków. Opow...

Gorzka Czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach

By | 10:00 Napisz komentarz

Gorzka Czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach to niesamowita książka! Porusza tematy, które dotyczą dzisiejszych nastolatków. Opowiada o problemach, o trudnościach. Moje dziewczyny jeszcze jej nie czytały, gdyż są na to jeszcze za małe - ale książka jest w naszej biblioteczce i czeka. Przeznaczona jest bowiem dla nastolatków powyżej 11 roku życia.


Recenzja filmowa:


Tutaj sprawdzisz, gdzie i za ile kupić - klik.


Ten niesamowity zbiór opowiadań porusza bardzo dużo istotnych, ważnych kwestii. Możecie rzucić okiem na spis treści - kolorem zaznaczone jest słowo klucz do danej historii. O każdym tym słowie przeczytamy we wstępie. Te słowa - wartości poruszane są w poszczególnych opowiadaniach, a z każdego możemy wyciągnąć morał. Świetnie się je czyta.


Na rynku jest już drugi tom Gorzkiej Czekolady i chciałabym aby i on znalazł się w naszej biblioteczce, ale nie wiem kiedy go przeczytam :) Nie będzie to bowiem wspólna lektura z dziewczynkami, a na książki poza-dziecięce czasu niewiele - sami rozumiecie... Ale może jest tu ktoś, kto czytał drugi tom? I da znać, czy jest równie ciekawy?

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: