Candylocks to laleczki niespodzianki, ukryte w ogromnej ilości włosów! To, co widzimy w opakowaniu, to bujna fryzura lalki :) Nie miałam po...

Candylocks - Lalka w cukrowej wacie?

By | 18:00 Napisz komentarz

Candylocks to laleczki niespodzianki, ukryte w ogromnej ilości włosów! To, co widzimy w opakowaniu, to bujna fryzura lalki :) Nie miałam pojęcia, że jej włosy są aż tak długie!


Tutaj sprawdzisz, gdzie i za ile można lalki kupić - klik.


Niepozorne opakowanie skrywa w sobie lalkę i akcesoria, dzięki którym stworzymy jej niezwykłą fryzurę. Włosy lalki ogromnie mnie zaskoczyły! Nie spodziewałam się aż takiej ich ilości, a w dodatku pachną. Ale o tym słowem nie wspomniałam w filmie, bo nie wiedziałam, że powinnam powąchać :) Dopiero dziewczynki mnie uświadomiły, że lalki fryzura pachnie.


To nasza pierwsza lalka Candylocks i coś czuję, że nie ostatnia. Dziewczynki są nią oczarowane. Na zmianę tworzą jej fryzury, lalka dołączyła też do ogromnej kolekcji ich lalek i zamieszkała już w jednym z domków. Moim zdaniem jest fajnie wykonana, z tworzywa które powinno przetrwać wiele zabaw - nie jest to bowiem taki zwykły plastik. Lalka ma ruchome ręce i ruchomą głowę, ale niestety nie siada. Jednak absolutnie nie przeszkadza to moim dziewczynom.


Ale przejdźmy już do filmu, bo prawdopodobnie na to czekacie najbardziej - otwieramy tego lizaka i sprawdzamy, co się kryje w środku!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: