Dziś kolejne nowości z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids - kolejne niesamowite książki! Z wnętrzem, jakiego dotychczas ...

Niesamowite zwierzęta: Maszyny. Co ma gepard do roweru?

By | 10:00 Napisz komentarz
Dziś kolejne nowości z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids - kolejne niesamowite książki! Z wnętrzem, jakiego dotychczas nie widzieliście. Te ruchome elementy to doskonała zabawa dla małych czytelników i świetny trening małej motoryki! Zapraszam na recenzję Niesamowitych zwierząt.


Recenzja filmowa:


Tu sprawdzisz, gdzie kupić - klik.


Książki te pełne są ciekawych informacji dotyczących zwierząt, które były inspiracją do powstania maszyn. Co ma wspólnego krab z koparką? Pingwin ze skuterem śnieżnym? Orka ze sterowcem? Ryba z łodzią podwodną? Okazuje się, że bardzo dużo! I o tym właśnie tutaj przeczytamy.


Na każdej rozkładówce jest ruchomy element, który dziewczyny nazywają karuzelką. W jednym ustawieniu pokazuje on zwierzę, w drugim - maszynę. Dodatkowo możemy przeczytać, skąd się ta inspiracja wzięła i czym się dane zwierzę charakteryzuje.


Książki Niesamowite Zwierzęta to niesamowita przygoda! Mają piękne, kolorowe wnętrze. A ruchome elementy to mistrzostwo świata. Macie jak w banku, że tak szybko nie odłożycie ich na półkę :)


Cóż jeszcze dodać? Czytajcie, bo warto!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: