Temat dorastania w końcu pojawi się w każdym domu, w którym są dzieci. My w naszej biblioteczce mamy dwie lektury dotyczące dojrzewania (obi...

Dwie książki dla dziewczynek o dorastaniu

By | 10:00 Napisz komentarz

Temat dorastania w końcu pojawi się w każdym domu, w którym są dzieci. My w naszej biblioteczce mamy dwie lektury dotyczące dojrzewania (obie wydawnictwa Debit) i dziś co nieco wam o nich opowiem i pokażę, jak wyglądają w środku.


Recenzja filmowa:


Maja Dorasta to książka w formie opowieści, historii Mai. Zaczyna się w momencie, gdy dziewięcioletnia dziewczynka wyczuwa coś w piersi. Mama zabiera ją do lekarza i od tej chwili przygoda z dojrzewaniem zaczyna się na dobre!


Tutaj ceny Mai od najniższej - klik, a tutaj Niezbędnika - klik.


Razem z Mają przebędziemy podróż przez dorastanie, oswoimy wszystko, co nas czekają na tej drodze. Dzięki tej książce dojrzewanie będzie łatwiejsze!


Niezbędnik każdej dziewczyny to książka niby podobna, ale jednak inna. Tu nie ma historii, nie ma jednego bohatera, jest za to ogrom informacji i ciekawostek na każdy, dosłownie każdy temat, który tyczy się dojrzewania i dorastania. Przeczytamy tutaj praktycznie o tym samym, o czym w Mai, ale są też poruszone tematy, których w poprzedniej książce nie ma. Niezbędnik to taki bardziej poradnik, który maksymalnie wyczerpuje temat. Myślę, że powinna przeczytać go każda dziewczynka!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: