Kumi Kreator z serii Cool Maker od Spin Master to niezwykła maszynka do robienia bransoletek i naszyjników. Dziewczynki dostały ją pod choi...

Kumi Kreator: Maszyna do robienia bransoletek

By | 18:00 Napisz komentarz
Kumi Kreator z serii Cool Maker od Spin Master to niezwykła maszynka do robienia bransoletek i naszyjników. Dziewczynki dostały ją pod choinkę i od tego czasu jest w naszym domu prawdziwy szał na bransoletki.

Recenzja filmowa:Tutaj sprawdzisz, gdzie kupić najtaniej - klik.


W zestawie jest plastikowa maszynka i wszystkie akcesoria potrzebne do stworzenia bransoletek oraz naszyjników. Po wykorzystaniu sznurków, zapięć i naklejek, można je dokupić w specjalnych zestawach - lub też na puste szpulki nakręcić mulinę i też będzie dobrze (wtedy zamiast zapięć, związujemy - jak te bransoletki co w dzieciństwie z muliny robiliśmy :))


Szczerze przyznam, że nie spodziewałam się, że tyle czasu dziewczyny będą spędzać z Kumi Kreator! Dziś mają na swoim koncie wyprodukowane dziesiątki bransoletek. I ciągle im mało :) Produkują ich i produkują.


Cóż o bransoletkach można napisać. Jeżeli za dzieciaka robiliście te z muliny - to jest to właśnie coś w ten deseń, tylko inny splot. Trzeba przyznać, że maszyna bardzo ładnie zaplata. No i w miarę szybko - gdyby z tej ilości sznurka robić ręcznie, zeszłoby zdecydowanie dłużej. Nie wspominając o naszyjnikach - tutaj to pewnie potrzeba by dni, aby z tylu sznureczków całkowicie ręcznie je stworzyć.


Jeżeli tworzenie bransoletek jest kreatywną zabawą, to Kumi Kreator wspiera kreatywność. W procesie tworzenia nie trzeba dzieciom pomagać, nie jest to w ogóle skomplikowane, jedyna trudność to zakładanie sznureczków na ramię - tutaj trzeba być ostrożnym, aby za bardzo nie pociągnąć za sznureczki przy ich naciąganiu, bo mogą się wysunąć. Poza tym obsługa maszyny jest dziecinnie prosta :) Mimo mojego początkowego przerażenia po przeczytaniu instrukcji - to nic trudnego. A wytworzona biżuteria jest bardzo ładna i trwała.
Jak działa Kumi Kreator, pokazuję w filmie, więc jeśli go nie oglądaliście, koniecznie to nadróbcie!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: