Wszechmrok wydawnictwa Wilga to pierwszy tom serii Kroniki Nieodkrytych Królestw. To magiczna historia. Rozpoczyna się w momencie oczekiwan...

Wszechmrok - Kroniki Nieodkrytych Królestw

By | 10:00 Napisz komentarz
Wszechmrok wydawnictwa Wilga to pierwszy tom serii Kroniki Nieodkrytych Królestw. To magiczna historia. Rozpoczyna się w momencie oczekiwania na powstanie feniksa - niestety to się nie dzieje, a zamiast tego pojawia się harpia Morga, chcąca zawłaszczyć sobie magię ze wszystkich krain.


 Videorecenzja:


Jedenastoletnia dziewczynka Plamka jest jedyną osobą, która może temu zapobiec. Wraz z małpką Bartolomeo, z którą nie potrafi "złapać wspólnego języka" wyrusza w podróż. Plamka, która nie wierzyła w siebie, była nadwyraz przeciętna i wielu ludzi nie potrafiło jej docenić. Ona sama też nie doceniała. Aż tu nagle staje w obliczu ocalenia swojego świata, na dodatek z małpką u boku.


Wszechmrok czyta się bardzo szybko, trochę na pewno przez to że ma duże marginesy i stronę za stroną przewraca się nie wiadomo kiedy.To ciekawa, magiczna i niezwykła historia. Warto dodać, że powodzenie Plamki w misji będzie uzależnione również od tego, czego jej brakuje - wiary w siebie.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: