Klub Odkrywców: Niedźwiedź Polarny wydawnictwa Wilga to książka z niesamowitym, zimowym klimatem! Kochamy mroźne książki, w czasach kiedy o...

Klub Odkrywców: Niedźwiedź Polarny - Książka z klimatem!

By | 10:00 Napisz komentarz
Klub Odkrywców: Niedźwiedź Polarny wydawnictwa Wilga to książka z niesamowitym, zimowym klimatem! Kochamy mroźne książki, w czasach kiedy o prawdziwej zimie możemy praktycznie zapomnieć, lektury w tym klimacie czytamy z ogromną przyjemnością. I tak również było w tym wypadku.


 Videorecenzja:


Stella, adoptowana córka Feliksa (który jest wróżkologiem i członkiem Klubu Odkrywców "Niedźwiedź Polarny") bardzo chciałaby wybrać się na wyprawę z tatą. Niestety zasada jest taka, że tylko mężczyźni i chłopcy mogą należeć do Klubu i z nim podróżować. Stella jest z tego powodu bardzo niezadowolona.


Ale w końcu udaje jej się załapać na wyprawę! Na wyprawę, podczas której odkryje swoje prawdziwe ja. Będą chwile mogłoby się wydawać grozy, kiedy dzieci zostaną same. Będzie klimat niesamowicie magiczny, ze stworzeniami nie z tej ziemi (jednorożce, dinozaury!) A wszystko to w mroźnym klimacie... Jest tu wszystko to, o czym uwielbiamy czytać. Nie chciałyśmy "wychodzić" z tej książki!


Klub Odkrywców ma gdzie niegdzie niesamowite ilustracje, które idealnie oddają klimat książki. Nie ma ich dużo, ale za to są na prawdę niezwykłe!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: