Książeczki z ulubionymi bajkowymi bohaterami to zawsze dobry pomysł. Zwłaszcza, jeżeli maluch niezbyt chętnie sięga po książki - znane posta...

Lutowe nowości z wydawnictwa Media Service Zawada

By | 10:00 Napisz komentarz
Książeczki z ulubionymi bajkowymi bohaterami to zawsze dobry pomysł. Zwłaszcza, jeżeli maluch niezbyt chętnie sięga po książki - znane postacie zachęcą go do czytania! Wydawnictwo Media Service Zawada ma w swojej ofercie dużo różnych książeczek w świetnej cenie (zaledwie kilka złotych za sztukę!), a każdą z nich kupić można na stronie książeczki bajeczki i w salonach prasowych.


 Videorecenzja:


Początek roku 2020 przyniósł kilka nowości w temacie książeczek z bajkowymi bohaterami. M. in. Peppa (to już 61 książkowy "odcinek"!) - gdzie razem ze świnkami polecimy helikopterem Pani Królik i weźmiemy udział w akcjach ratunkowych.Shimmer i Shine (lubię te dżinki) w jedenastej części wybiorą się bardzo, bardzo wysoko aby poznać pewną osóbkę.Seria książeczek Rycerka Nella praktycznie przed chwilą się rozpoczęła (to drugi numer) więc nie ma dużo do nadrabiania :) Weźmiemy tutaj udział w Festynie, w trakcie którego Śliczna będzie koniecznie chciała zwyciężyć. Posunie się do niezbyt miłego kroku i szybko tego pożałuje.A 44 koty to dopiero początek kolekcji! Te koty już nas w sobie rozkochały :) Zadziorne, niezwykle sympatyczne czworonogi będą bronić domu swojej babci.Cena jednej książeczki to zaledwie 7zł - są idealną opcją na drobny upominek dla malucha zamiast słodyczy!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: