Minecraft: Na głęboką wodę to trzecia książka z serii Kroniki Woodsword wydawnictwa Egmont, w której za pomocą specjalnych googli bohaterow...

Minecraft: Na głęboką wodę

By | 20:55 Napisz komentarz
Minecraft: Na głęboką wodę to trzecia książka z serii Kroniki Woodsword wydawnictwa Egmont, w której za pomocą specjalnych googli bohaterowie przenoszą się wprost do świata gry!


 Videorecenzja:


W Na głęboką wodę akcja dzieje się w oceanicznym biomie. Właściwie to zaczyna się standardowo, w terenie znanym dzieciakom, gdy oczekują na wyklucie się żółwi i zostają zaatakowani przez Creepera i inne Zombie. Z czasem będą zmuszeni eksplorować nieznany sobie biom - ocean.


Książka podzielona jest na rozdziały - bohaterowie raz są w świecie Minecrafta, a raz w swym rzeczywistym, kiedy chodzą do szkoły i rozprawiają na temat gry. Jeżeli serii nie znasz, musisz wiedzieć że dzieciaki które są głównymi bohaterami książek, za pomocą googli vr przenoszą się do świata gry! Są w nim razem, odczuwają na sobie to co się tam dzieje i pokonują przeciwności, aby zdobyć coś na czym im zależy.


Kroniki Woodsword to fantastyczna seria dla fanów gry Minecraft! To również zachęta do czytania dla tych, którzy niekoniecznie garną się do książek, ale lubią grać. Fabuła tak wciąga, że książki odłożyć się nie da. Jest to seria, którą polecałyśmy już kilkukrotnie takim właśnie nieczytaczom :) I wiem, że się sprawdziła, dlatego bardzo polecam nadal wszystkim tym, którzy nie wiedzą jak zachęcić dzieci do czytania - oczywiście jeśli nieczytacz zna Minecraft :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: