Pamiętniki Wisieńki: Skamieniałe Zoo wydawnictwa Egmont to pierwszy tom z nowej serii, który oczarował nas od pierwszej chwili!

Pamiętniki Wisienki - Skamieniałe Zoo. Pięknie wydany komiks!

By | 20:00 Napisz komentarz
Pamiętniki Wisieńki: Skamieniałe Zoo wydawnictwa Egmont to pierwszy tom z nowej serii, który oczarował nas od pierwszej chwili!


 Videorecenzja:


Jedenastoletnia Wisienka chciałaby zostać pisarką. Mama kupiła jej więc pamiętnik, aby mogła zacząć pisać. Na początku poznajemy dziewczynkę, jej mamę, przyjaciółki, dowiadujemy się co nieco o jej życiu. I gdy opowieść przemienia się w komiks, wędrujemy z Wisienką ku przygodzie!


Choć tak właściwie Wisienka wędruje tą drogą już kolejny raz, bo z koleżankami śledzą Pana Tajemnicę od dłuższego czasu i zastanawiają się, co on może w tym lesie robić. Bardzo on je intryguje!


Pan Tajemnica jest starszym mężczyzną, który przychodzi do lasu z farbami. Dziewczyny nie ustają w próbach rozszyfrowania zagadki. I oczywiście w końcu im się to uda - poznają historię Pana Tajemnicy, dowiedzą się co się działo w miejscu, do którego tak często on się udaje i dlaczego powstało to skamieniałe zoo.


Pierwszy tom Pamiętników Wisienki jest absolutnie fantastyczny! Ma piękne, wyjątkowe ilustracje, twardą oprawę, a czas spędzony na lekturze to prawdziwa przyjemność. Komiks wciąga, nie pozwala się odłożyć, nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Pokochałyśmy Wisienkę od pierwszej chwili i nie możemy się doczekać kolejnych jej przygód!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: