Ileż to razy zastanawiamy się, co podarować z okazji Świąt czy innej okazji, bliskiej osobie? Nie mamy pomysłu na prezent, który sprawi nies...

Strellas - Wyjątkowa mapa nieba

By | 18:00 Napisz komentarz
Ileż to razy zastanawiamy się, co podarować z okazji Świąt czy innej okazji, bliskiej osobie? Nie mamy pomysłu na prezent, który sprawi niesłychaną radość i spowoduje uśmiech na twarzy obdarowywanego. Przychodzę na ratunek! Pokażę dziś tobie coś, co będzie idealnym prezentem na każdą okazję. Dla dziecka, dla dorosłego, na prezent ślubny... Można tutaj wpisać każdą okazję, w którą wpleść można jakąś datę. Można podarować bliskiej osobie mapę nieba z danego dnia i danej godziny!


 Videorecenzja:


Mapy Nieba Strellas są doskonale wykonane, duże i robią ogromne wrażenie! Stworzenie takiej mapy to nic trudnego - wystarczy kliknąć w link (o tu) i intuicyjny kreator przeprowadzi nas przez cały proces tworzenia mapy. Zajmie to chwilę, a kilka dni później możemy już się cieszyć tą wyjątkową mapą w naszym domu.


Możemy dowolnie zatytułować mapę i wpisać na niej co tylko chcemy. Życzenia, dedykację, cokolwiek zapragniemy. Jest ona w stu procentach spersonalizowana i piękna! Fantastyczny, wyjątkowy prezent z którego ucieszą się i duzi i mali.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: