O bajce Kraina Lodu bardzo ostatnio głośno. W kinach właśnie grają jej drugą część, po sześciu latach oczekiwania - jest to więc wydarzenie...

Kraina Lodu w komiksie!

By | 20:00 Napisz komentarz
O bajce Kraina Lodu bardzo ostatnio głośno. W kinach właśnie grają jej drugą część, po sześciu latach oczekiwania - jest to więc wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie! I obojętnie nie można przejść obok żadnej książkowej nowości z Elsą i Anną w rolach głównych. Zwłaszcza, jeśli tymi nowościami są komiksy!


 Videorecenzja:


Bo komiksy to świetna sprawa, do samodzielnego czytania zwłaszcza, są tak bajecznie kolorowe i piękne po prostu. Mamy dwa i oba warto znać! Przygody bohaterów, które w nich poznamy, całkowicie odbiegają od wersji obejrzanych. Ale przeczytajcie sami, koniecznie!


Jest dużo humoru, dużo się dzieje, a ilustracje aż kipią emocjami. Komiksy są super, bo wyrażają każde uczucie bohaterów!


Uwielbiamy Elsę, Annę i Olafa, Kristoffa i Svena też, lubimy odwiedzać Oakena i spotykać nowych mieszkańców krainy. A wszystko to i jeszcze więcej, ma miejsce w tych dwóch komiksach - Kraina Lodu: Droga do domu w którym towarzyszymy bohaterom w wędrówce do  Snoob i Kraina Lodu: W poszukiwaniu siebie w którym losy Elsy i Anny przeplotą się z Mari i wszyscy będą musieli stawić czoła konfliktowi który narasta, odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące zniszczenia rezerwatu przyrody i przywrócić spokój Arendelle.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: