Psi Patrol: Kosmopieski w akcji od wydawnictwa Media Service Zawada, to książeczka wyjątkowa. Pierwszy raz mamy okazję czytać o przygodach ...

Psi Patrol: Kosmopieski - książeczka obowiązkowa!

By | 20:00 Napisz komentarz
Psi Patrol: Kosmopieski w akcji od wydawnictwa Media Service Zawada, to książeczka wyjątkowa. Pierwszy raz mamy okazję czytać o przygodach piesków w kosmicznej wersji! Gdy Oli, nasza mała fanka serii, zobaczyła książkę, piszczała z radości - ona uwielbia oglądać Kosmopieski. Od momentu gdy w naszym domu znalazła się ta książka, Oli nie wypuszcza jej niemalże z rąk. Nawet z nią śpi. Ma bzika na punkcie Psiego Patrolu, ale Kosmopieski biją na głowę wszystkie inne części w jej prywatnym rankingu :)


 Videorecenzja:


Bajecznie kolorowe wnętrze i historia, którą doskonale znamy z wersji telewizyjnej. W Zatokę Przygód uderza meteoryt napromieniowany jakąś dziwną mocą. Po sprawnej ewakuacji, pieski udają się na plażę sprawdzić, czy wszystko ok. I wtedy, po zbliżeniu się do meteorytu, dostają super moce!


Ale nie tylko one stały się super psiakami - siostrzeniec burmistrza Humbdingera też ma chęć na niezwykłą moc i postanawia ukraść meteoryt! Na dodatek Ryder ma kłopoty, zostaje zamknięty i nie może w żaden sposób skontaktować się z pieskami. A one nie bardzo sobie radzą z ratowaniem świata, bo Chase nie do końca wie, jakie polecenia powinien wydawać. I robi się niezłe zamieszanie...


Kosmopieski są świetne i gorąco je wam polecamy również w formie książeczki. 6,99 to jej cena okładkowa, ale widzę że na stronie ksiazeczkibajeczki.pl jest teraz w promocji. Ale nawet gdyby kupić za niecałe siedem złotych to myślę, że jest to super cena za książkę - a jak ty sądzisz? :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: