Klocki Plus-Plus  (klik) to jedna z najbardziej kreatywnych zabawek, jakie dziewczyny miały ostatnio w swych łapkach. Kolorowe podwójne plu...

Kreatywne klocki PLUS-PLUS

By | 20:00 Napisz komentarz
Klocki Plus-Plus (klik) to jedna z najbardziej kreatywnych zabawek, jakie dziewczyny miały ostatnio w swych łapkach. Kolorowe podwójne plusiki, z których tworzyć można prawdziwe cuda!


 Videorecenzja:


Klocki to jedne z najbardziej kreatywnych zabawek i Plus-Plus to udowadniają. Czy mając je pod ręką można się nudzić..? Nie sądzę! Można z nich tworzyć zarówno w przestrzeni płaskiej, jak i trójwymiarowej. Otwierają one przed dzieckiem (a co tam, przed rodzicem też!) drzwi do niekończącej się zabawy.


Klocki są z tworzywa bardzo dobrego jakościowo, zarówno w wersji midi jak i standardowe basic można myć (sprawdziłyśmy to!). Zabawa w domu, w ogrodzie, na plaży - z klockami Plus-Plus możliwa jest wszędzie. Nie ogranicza nas nic!


Moje dziewczyny uwielbiają budować z klocków. Z Plus-Plusami to było ich pierwsze zetknięcie się. Nawet nie zaglądały w instrukcje, po prostu wzięły i zaczęły tworzyć. Zwierzątka, ludziki, domki. Tin zbudowała nawet kubek na olejne kredki, a Oli tworzy kryjówki dla swoich figurek. A ja tylko obserwuję. Plus-Plusy zajmują je na na prawdę długo!


Jest dużo zestawów, różne rozmiary klocków sprawiają, że można je podarować zarówno roczniakowi, jak i dziesięciolatkowi. Są zestawy tematyczne (jak nasz Safari), jak i ogólne. W różnych kolorach (jakie piękne pastele mają!). Różne wielkości, a co za tym idzie różne ceny - co robi z nich zabawkę idealną na prezent, czy to drobny upominek, czy większy zestaw.

Zestawy które mamy przeznaczone są dla dzieci 1-6 i dla dzieci 5-12. Różnica między klockami widoczna sąjest gołym okiem, ale jakościowo nie ma między nimi żadnej różnicy - jedne i drugie są doskonałe.Klocki Plus-Plus są świetne! Można z nich tworzyć cuda. My na pewno powiększymy naszą kolekcję o kolejne fantastyczne zestawy.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: