Hania Humorek: Pożeracze książek od wydawnictwa Egmont to kolejny tom przygód Hani i jej rodzinki i przyjaciół, który bardzo zachęci do czy...

Hania Humorek: Pożeracze książek

By | 10:00 Napisz komentarz
Hania Humorek: Pożeracze książek od wydawnictwa Egmont to kolejny tom przygód Hani i jej rodzinki i przyjaciół, który bardzo zachęci do czytania, oj bardzo!


 Videorecenzja:


Zbliża się turniej wiedzy o książkach. Hania i jej brat Smrodek wraz ze szkolną drużyną wezmą w nim udział! Ich przeciwnikiem będą uczniowie z sąsiedniego miasta. Nie ma czasu do stracenia! Hania i Smrodek próbują wszystkiego, żeby przeczytać jak najwięcej książek i żeby zapamiętać z nich maksymalnie dużo. Czytają na różne sposoby, stosują niecodzienne techniki. Stają się prawdziwymi pożeraczami książek!


Ale wtedy do ich uszu dociera informacja, że w drużynie z którą przyjdzie im rywalizować, jest... czwartoklasistka! Dziewczynka starsza od nich, a starsza oznacza również, że więcej w swoim życiu przeczytała... Czy Hania z przyjaciółmi mają w ogóle szansę wygrać w tym turnieju..?


Jak już wspomniałam, to kolejny tom o przygodach Hani, tak samo humorystyczny jak wszystkie poprzednie i ma identyczne wnętrze - czyli dużą, czytelną czcionkę i ilustracje utrzymane w klimacie książki. Kochamy Hanię i bardzo wam polecamy pożarcie tej książki, nawet jeśli Hani jeszcze nie znacie - będzie to dobry moment na zapoznanie się z nią.. :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: