Zegar Tik Tak z serii Discovery od Dumel to zabawka przeznaczona dla dzieci od drugiego roku życia, która będzie służyła długie lata. Moja ...

Zegar Tik Tak - uczymy się godzin po polsku i angielsku

By | 20:30 Napisz komentarz
Zegar Tik Tak z serii Discovery od Dumel to zabawka przeznaczona dla dzieci od drugiego roku życia, która będzie służyła długie lata. Moja siedmiolatka nadal z niego korzysta!


Recenzja zegara:


[Aktualne ceny - klik]


Jest to zabawka przeznaczona, jak wyżej wspomniałam, już dla dwulatków. Myślę jednak, że dopiero starsze dzieci będą z niej w pełni korzystać. Nauka zegara to etap późnego przedszkola, zerówki, a nawet pierwszych klas szkoły podstawowej - myślę, że to właśnie wtedy z zabawki dziecko będzie korzystać w pełni, gdy będzie mogło samodzielnie trenować ustawianie tego, czego się nauczyło.


Co do wykonania, zegar jest całkowicie bezpieczny dla maluchów. Nie ma ostrych krawędzi, jest plastikowy, może stać lub leżeć i ma uchwyt do wygodnego przenoszenia. Ma dwa tryby regulacji głośności i przełącznik z polskiego na angielski. I ma też wyłącznik, co w zabawkach interaktywnych jest bardzo istotne dla mnie, gdyż chroni przed niepowołanym "zagadaniem" zabawki w środku nocy na przykład.


Zegar ma dwa tryby zabawy - "zegar" czyli ustawiamy godzinę i słuchamy, co zabawka na jej temat powie. I "quiz" co jest fajną opcją dla starszych dzieci - zabawka mówi którą godzinę mamy ustawić. I obie opcje są zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Zegar Dumel jest rewelacyjny, bo nie tylko bawi, ale i uczy. Nasza Oli dostała go na drugie urodziny, czyli ponad rok temu. I nie ona, a siedmioletnia Tin ma z nim najwięcej zabawy i nauki :) Polecamy, bo przyda się on również w zerówce i pierwszej klasie. A pewnie również w starszych (nie wiem kiedy na lekcjach angielskiego będą się uczyć godzin, ale na pewno wtedy też z zegara korzystać Tin będzie).Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: