Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Egmont to seria książek kartonowych, którymi zachwycają się dzieci i rodzice. Nie znam osoby, która pr...

Dwie nowości z serii Akademia Mądrego Dziecka

By | 20:30 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Egmont to seria książek kartonowych, którymi zachwycają się dzieci i rodzice. Nie znam osoby, która przeszłaby obok nich obojętnie. Każdy maluch, który nas odwiedza i wchodzi do naszej domowej biblioteki, sięga po książeczki z tęczowymi grzbietami. Maluchy zdecydowanie wiedzą, co dobre!


O książkach w filmie:


Pokazywałam wam już niejedną książeczkę z tej serii (po kliknięciu w hashtag przeniesiecie się do wpisów o nich wszystkich) i ogromnie się cieszę, że mogę pokazać kolejne. Że wychodzą co jakiś czas nowości, fantastyczne nowości! Jak pewnie już wiecie, AMD to nie tylko książki z dziurką o których piszemy dziś, ale również cudowne książeczki-przesuwanki. Te również się na blogu jakiś czas temu pojawiły, a wkrótce pojawią się całkowicie nowe, więc śledźcie nas koniecznie aby nie przegapić wpisu :)


Książki nie mają wiele tekstu, są idealne do czytania z małymi dziećmi które nie potrafią jeszcze zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, ale są również świetne dla dzieci, które uczą się czytać. Seria Akademia Mądrego Dziecka: A to ciekawe, była jedną z pierwszych serii książkowych, które Tin samodzielnie przeczytała.


Fantastyczne wnętrza, kolorowe, wciągające historyjki i te charakterystyczne otworki w stronach, które z każdą kolejną robią się mniejsze i mniejsze - to wszystko składa się na wyjątkowość książek z tej serii i za to wszystko je uwielbiamy.


A o czym jest Ciekawski kotek i A to było tak...? Zapraszam na film, tam jest wszystko co musicie wiedzieć o ich treści :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: