Top Trumps Trolle to gra karciana o bardzo prostych zasadach, która bardzo wciąga. Występuje w wielu wersjach, z różnymi bohaterami bajek, ...

Top Trumps Trolle - mega karcianka dla dzieci

By | 20:30 Napisz komentarz
Top Trumps Trolle to gra karciana o bardzo prostych zasadach, która bardzo wciąga. Występuje w wielu wersjach, z różnymi bohaterami bajek, filmów, a nawet miasta się pojawiają. Każdy znajdzie coś dla siebie. Recenzja gry:


Top Trumps (klik) to karcianka o bardzo prostych zasadach. Każda karta to inny bohater (w tym przypadku z bajki Trolle), a bohaterzy ci różnią się między sobą wartościami atrybutów. Mamy pięć kategorii. W naszej kolejce wybieramy jedną, najsilniejszą kategorię postaci, która nam się trafiła. Najsilniejszą, czyli taką w której ma najwięcej punktów. Mówimy głośno nazwę kategorii i teraz każdy z graczy odczytuje wartość swojej postaci. Kto ma największą - zgarnia wszystkie karty.


To taka trochę wojna, w którą zagrywaliśmy się lata temu standardowymi kartami. Choć jak się okazuje, historia Top Trumps też sięga dalekiej przeszłości. Jednak ja tej gry nie znałam, okazja do jej poznania nadarzyła się dopiero teraz i jedyne co mogę na ten temat napisać, to szkoda że tak późno :) Ale z drugiej strony lepiej późno, niż wcale.


Karty mają przepiękną grafikę, bajecznie kolorowe postacie z Trolli są super! A sposób przechowywania kart jest genialny. Zamknięte są w plastikowym pudełeczku, w taki sposób że nie ma obaw że otworzy nam się ono w torebce i karty rozsypią. Zresztą wszystko pokazane zostało w filmie. Koniecznie obejrzyj :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: