Karaluchy Pod Poduchy , czy też Bed Bugs (pod tą drugą nazwą prawdopodobnie częściej można znaleźć grę w sklepach) to zręcznościowa gra prze...

Karaluchy pod poduchy! - gra zręcznościowa

By | 20:30 Napisz komentarz
Karaluchy Pod Poduchy, czy też Bed Bugs (pod tą drugą nazwą prawdopodobnie częściej można znaleźć grę w sklepach) to zręcznościowa gra przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia, w którą spokojnie grać mogą również trzylatki. Hasbro się postarało i stworzyło coś na prawdę fajnego. Prostego i fajnego.


 Recenzja gry:


Aktualne ceny gry - klik.


W zestawie mamy plastikowe łóżko, plastikowe pęsety, gumowe robaki i kartonowe wnętrze łóżka. Ewidentnie widać, że osoba leżąca pod kołdrą boi się karaluchów :) Musimy ją ocalić! I zabrać wszystkie robaki w kolorze naszej pęsety. Ale jest pewne utrudnienie - one skaczą po całym łóżku.


Karaluchy nie dają się tak łatwo złapać. Po włączeniu łóżka, drży ono dość intensywnie i głośno, co wprawia gumowe robaczki w ruch. Wygrywa osoba, która jak najszybciej zbierze wszystkie w swoim kolorze. Ale uwaga - jeżeli złapiesz karalucha przeciwnika, szybko wrzuć go z powrotem na łóżko!


Karaluchy Pod Poduchy dedykowane są dzieciom powyżej 4 roku życia, ale naszym zdaniem trzylatki też dadzą sobie z nią świetnie radę. Zasady gry są bardzo proste, myślę że nawet dwuletnie dzieci zainteresowałyby się chwytaniem robaczków, ale jako że są one dość małe, to nie polecamy maluchom poniżej 3 roku życia. Choć Oliwce bym zezwoliła na ich wyciąganie, ona nie należała do grupy dzieci które lubią zjadać zabawki :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: