Ale stroje! wydawnictwa Egmont to kolejna po Ale buzie! kreatywna książka z serii ART Egmont, która angażuje nie tylko dzieci, ale i dorosł...

Ale stroje! - Zostań kreatorem mody

By | 20:30 Napisz komentarz
Ale stroje! wydawnictwa Egmont to kolejna po Ale buzie! kreatywna książka z serii ART Egmont, która angażuje nie tylko dzieci, ale i dorosłych do wspólnej zabawy.


 Recenzja video książki:

To książka aktywnościowa, za sprawą której nasz maluch potrenuje wycinanie, zginanie, naklejanie, ale również odrysowywanie, kolorowanie... We wnętrzu są dwa modele: pana i pani. Są one stworzone na sztywniejszych kartkach, dzięki czemu bez trudu można je ubrać. Możemy sobie te figury odrysować np na końcowych stronach bloku technicznego i stworzyć całą rodzinę modeli.


Książka pełna jest ubrań! Strojów dwustronnych, które wycinamy, w odpowiednich miejscach zaginamy i zakładamy naszym modelom. Możemy przebierać, stroić naklejkami (które trzeba samodzielnie wyciąć. Nie ma obrysów i wycięć, nie można wziąć i odkleić, trzeba wyciąć. Świetna sprawa). Możemy również tworzyć ubrania na wzór książkowych, projektować, kolorować, wycinać i przymierzać.


Ale stroje! to prawdziwa artystyczna bomba. Uwielbiamy książki, z którymi spędzić można kreatywnie czas.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: