My Little Pony: Przyjaciółki na zawsze tom 4   wydawnictwa Egmont to nasze kolejne komiksowe spotkanie z kopytnymi przyjaciółkami. I kolejny...

4 tom przygód kucykowych przyjaciółek, czyli komiks My Little Pony

By | 20:30 Napisz komentarz
My Little Pony: Przyjaciółki na zawsze tom 4 wydawnictwa Egmont to nasze kolejne komiksowe spotkanie z kopytnymi przyjaciółkami. I kolejny raz zaczytywałyśmy się w ich przygodach, nie mogąc się oderwać.


 O komiksie w filmie:


W tomie 4 mamy cztery różne historie, z czterema różnymi bohaterkami. Wnętrze komiksu jest takie, jak każdego poprzedniego -fantastycznie kolorowe. Kucykowość widać tutaj na każdej stronie, a bohaterki mają tak samo ekspresyjne reakcje na różne sytuacje, jak ich bajkowe odpowiedniki. Ich emocje świetnie zostały przeniesione na karty książek.


Komiksy najlepiej czyta się samodzielnie, to nie budzi wątpliwości. Ale brak umiejętności czytania, nie skreśla dzieci z komiksowych czytelników. My czytamy je od lat. I choć brak tu narratora, to można samemu się nim stać i dopowiadać maluchowi, co kto mówi. Albo posiłkować się pokazywaniem. Myślę, że nigdy nie jest się zbyt młodym na rozpoczęcie przygody z komiksami.


Moja siedmiolatka "pożera" obecnie swoje ulubione kucykowe komiksy samodzielnie i sprawia jej to wiele radości, ale wcześniej też lubiła słuchać o ich przygodach.Grunt, to próbować różnych gatunków literatury i czerpać z nich przyjemność ze wspólnego czytania :)


A o tym, co się pojawia w treści tomu czwartego, zdradziłam w filmie. Zapraszam do oglądania.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: