Media-Tech Procyon Pro MT217 to druga biurkowa lampka, która stanęła na dziewczynkowych biurkach. Czytać i oglądać mogliście już u nas jej ...

Lampka Procyon - promyk słońca w dziewczynkowym pokoju

By | 22:36 Napisz komentarz
Media-Tech Procyon Pro MT217 to druga biurkowa lampka, która stanęła na dziewczynkowych biurkach. Czytać i oglądać mogliście już u nas jej mniejszą siostrę (klik). Czy bardzo się między sobą różnią?


Videorecenzja:


W powyższym filmie widać różnice w intensywności świecenia, w zależności od stopnia - Procyon Pro ma sześć stopni świecenia. Na najciemniejszym pełni u nas funkcję nocnej lampki, gdy dziewczynki kładą się spać. Najjaśniejsza towarzyszy dziewczynom w trakcie biurkowych zabaw i prac plastycznych.


Lampa ma genialny, nowoczesny wygląd. Określony przez producenta został jako robotyczny - i z tym się w stu procentach zgadzam. To taki mały transformers. Jest jak promyk słońca wśród różowatości dziewczyn pokoju. I bardzo się na tym tle wyróżnia, przyciąga wzrok od momentu przekroczenia drzwi.


W porównaniu do bezprzewodowej lampki - ta ma więcej diod LED, ale bezprzewodowa ma większy zakres temperatury światła. Tutaj mamy tylko jedną, niemniej jednak w zupełności wystarczającą. Uwielbiam białe światło i praktycznie tylko z tego korzystamy, również w bezprzewodowym modelu.


Włączanie i wyłączanie, jak również regulacja stopnia jasności, to łatwizna. Wystarczy dotknąć. Szczerze mówiąc, dotychczas biurkowe lampki kojarzyły mi się z przełącznikiem przyciskowym, być może przez to jestem tak zachwycona mechanizmem dotykowym. Kładziemy palec czy też rękę i lampka się momentalnie włącza. Palcem przesuwamy po niebieskich kropkach - i zmienia się intensywność. No bajer!


Lampkę tą, jak poprzednią, można złożyć. I tak sobie może stać na biurku gdzieś z boku, gdy nie jest używana - i absolutnie nie przeszkadza.

A minusy?
Ja nie zauważyłam takowych. Wszystko mi się w niej podoba.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: