Puzzle do pary od Czuczu to zdecydowanie najfajniejsza propozycja na pierwsze puzzle. A dlatego, że ma malutko elementów - każda układanka ...

Czuczu - pierwsze puzzle maluszka

By | 22:19 Napisz komentarz
Puzzle do pary od Czuczu to zdecydowanie najfajniejsza propozycja na pierwsze puzzle. A dlatego, że ma malutko elementów - każda układanka składa się z dwóch części, które nie tak trudno do siebie dopasować, bo różnią się kolorami. Oli bardzo szybko opanowała pojazdowe puzzle.


Videorecenzja:


We wnętrzu pudełka znajdziemy sześć układanek, różniących się wzorami i kolorami. Puzzle są grube i nie mają ostrych elementów. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. I są fantastyczne!


Bajeczne kolory, przesympatyczne ilustracje i łączą się ze sobą doskonale. Są bardzo wygodne dla małych rączek i nie sprawiły nam żadnego problemu w łączeniu się ze sobą. Oli uwielbiała je układać.


W filmie możesz zobaczyć, że pudełko lekko się nam wgniotło. Tam też posłuchasz co się z nim stało i myślę że jak na ten wypadek, to i tak całkiem niewiele ucierpiało :) A pudełko ważna rzeczy, bo przecież przechowujemy w nim puzzle i chroni ono je przed pogubieniem, czy też wymieszaniem z jakimiś innymi. Musi więc przetrwać wszystko. Czuczowe pudełko przetrwało chyba najcięższy test.


Podsumowując, z puzzli jesteśmy zadowolone - zarówno Oliwka, jak i ja. Tylko że na dość krótko one wystarczają, jako że składają się z samych dwuelementowych obrazków. Oli w chwili obecnej jest już na etapie układanek z większą ilością elementów, niemniej jednak cenowo Puzzle do Pary są bardzo przystępne, więc nawet na kilka miesięcy można je kupić (aktualne ceny tu - klik). I myślę że nawet trochę wcześniej niż sugeruje opakowanie - na pierwsze urodziny upominek idealny. Chwilkę poleży, ale za to pobędzie z nami trochę dłużej :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: