Minionki opanowały nasz dom książkowo. Dziś kolejna propozycja na długie, niezbyt letnie bo bardziej jesienne, dni :) Szukaj i Znajdź - czeg...

Szukaj i Znajdź - Gru, Dru i Minionki

By | 23:24 Napisz komentarz
Minionki opanowały nasz dom książkowo. Dziś kolejna propozycja na długie, niezbyt letnie bo bardziej jesienne, dni :) Szukaj i Znajdź - czegoś takiego minionkowego jeszcze nie było!


Jeśli czytacie i oglądacie nas dłuuuuuugo, to zapewne wiecie że swego czasu uwielbiałyśmy książki, w których są obrazki i w których trzeba coś szukać. Książki nie do czytania, za to wytężające przysłowiowe szare komórki do pracy. Książki, które do dziś Tin chętnie przegląda i odnajduje wskazane elementy. Do ich grona dołączyła niedawno ta oto lektura. Gru, Dru i Minionki: Szukaj i znajdź. A co w środku?


 W środku ilustracje pełne szczegółów oczywiście. Oj nie tak łatwo odnaleźć wszystko, co jest do znalezienia. Trzeba skupić uwagę na ilustracji, wytężyć wzrok i szukać. A wszystko to w towarzystwie Minionków i innych bohaterów bajki, na ilustracjach odwzorowujących sceny z filmu, pełnych barw, bajecznie kolorowych...

Gru, Dru i Minionki: Szukaj i znajdź wydawnictwa Egmont, wytęża do pracy szare komórki, i ćwiczy umiejętność skupienia uwagi. A gdy znudzi się już dziecku samodzielne odnajdywanie elementów, możemy to robić na wyścigi! Kto pierwszy znajdzie dany przedmiot, albo komu się uda odnaleźć wszystko w najkrótszym czasie, albo... Opcji zabawy jest tutaj tyle, ile tylko chcemy. Ogranicza nas tylko wyobraźnia :)Więcej o książce w videorecenzji:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: