On, czyli Pingwin. Profesor Pingwiniasty - jak zwie go Tin. Podobno jest zły, ale zaprzyjaźnił się z ludzikiem Jedi ze Star Wars i razem pod...

Lego Batman i on!

By | 22:53 Napisz komentarz
On, czyli Pingwin. Profesor Pingwiniasty - jak zwie go Tin. Podobno jest zły, ale zaprzyjaźnił się z ludzikiem Jedi ze Star Wars i razem podbijają Lego-świat.


Książeczka, którą pokażę Wam dzisiaj nie jest typową książką. Bliżej jej do magazynów które czasami kupujemy - tak samo ma w swym wnętrzu co nieco do czytania, oraz sporo zadań do wykonania. No i klocki do samodzielnego złożenia. Tutaj akurat ludzik.Jak z jakością ludzika? To Lego. A to mówi samo za siebie :) Klocki Lego to prawdopodobnie najtrwalsze klocki świata. Moje dziewczyny mają wielki karton Lego które mają jakieś 20-25 lat i są one w idealnym stanie.


A poza ludzikiem, który jednak niewątpliwie największą atrakcją książeczki jest, w środku znajdziemy całkiem sporo zadań do wykonania. Znajdzie się także coś do poczytania - historia w formie komiksu.


Rekomendowany wiek użytkownika książki że tak powiem, to siedem lat. Można to zresztą zobaczyć na okładce. Myślę jednak, że z zadaniami młodsze dzieci także sobie poradzą. Tinka w chwili obecnej ma już prawie wszystko zrobione. Samodzielnie rzecz jasna - trzeba jej tylko przeczytać treść zadania.
Więcej w videorecenzji:
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: