Wraz z premierą na DVD bajki Lego Batman, swą premierą miały także książeczki tematyczne. Jedną z nich jest Robin na ratunek . Fajna książec...

Batman i Robin na ratunek!

By | 22:56 Napisz komentarz
Wraz z premierą na DVD bajki Lego Batman, swą premierą miały także książeczki tematyczne. Jedną z nich jest Robin na ratunek. Fajna książeczka dla dzieci z naklejkami!


 Dick był sierotą. Mieszkał w Domu Dziecka i praktycznie niczym się nie wyróżniał. Jego idolami był Batman i Bruce Wayne - miliarder, którego zdaniem Dicka sporo z nim łączyło. Postanowił, że jeden z nich (jego idoli) go adoptuje...


Szczęśliwym trafem Dick dostaje się w pobliże Bruce'a i wprost pyta go, czy mógłby go adoptować. Coś się jednak później wydarzyło i nagle trafił do Jaskini Batmana. Jak się zakończą te jego szalone przygody?


O tym przeczytać możecie w tej zwariowanej, niezbyt długiej historii, która z pewnością przypadnie do gustu fanom Lego Batmana. A naklejki, które znajdują się na końcu książki uzupełnią dziecięce zbiory. Wasze maluchy kolekcjonują naklejki? Bo Tin nieustannie, od lat... :)


Więcej w videorecenzji:
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: