Minionki są teraz na czasie. My jeszcze nie byłyśmy na najnowszej części w kinie, być może się w najbliższym czasie wybierzemy, a być może z...

Bajkownik: Jak ukraść księżyc z Minionkami?

By | 23:03 Napisz komentarz
Minionki są teraz na czasie. My jeszcze nie byłyśmy na najnowszej części w kinie, być może się w najbliższym czasie wybierzemy, a być może zaczekamy aż będą na DVD. Wtedy na bank kupimy. Dość często oglądamy bajki DVD - nasza kolekcja ich jest dość spora, a zabraknąć nie mogło wśród nich oczywiście Minionków. Póki co dwie pierwsze części. Dość regularnie do nich wracamy.


Gru to przestępca. W pewnym momencie planuje skok swojego życia, kradzież którą zapamięta świat na zawsze. Planuje ukraść księżyc. Ma w posiadaniu najnowocześniejszą broń i nic ani nikt nie jest mu w stanie przeszkodzić. Nikt, poza trzema małymi dziewczynkami, które upatrzyły w nim sobie kandydata na tatę.

W "Minionki Rozrabiają" Gru nie jest już przestępcą, lecz tatą tych trzech dziewczynek które wniosły w jego życie zupełnie nowe priorytety. Wraz z Minionkami produkuje dżemy i żelki. I wszystko byłoby w porządku, gdyby pewien złoczyńca nie wszedł w posiadanie eliksiru zmieniającego Minionki w fioletowe potwory, które pożerają wszystko co spotkają na swojej drodze. Gru wraz z Lucy ruszają im na ratunek!

To bardzo skrócone opisy bajek. W między czasie dzieje się w nich mnóstwo zabawnych rzeczy, których nie chcę Wam zdradzać bo nie o to chodzi. W każdym razie nie sposób nie rozbawić się podczas oglądania Minionków w pierwszej czy też drugiej części. Jeżeli kochacie Minionki to z pewnością doskonale wiecie o czym mówię, a jeśli jeszcze ich nie znacie - zachęcam do poznania.

Aktualne ceny płyt znajdziecie tu:
-> Jak ukraść księżyc - KLIK
-> Minionki Rozrabiają - KLIKNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: