Księżniczka Celestia i lato królewskich fal to książka, bez której nie sposób się obejść jeśli jest się kucykową fanką. To zdecydowanie lek...

Księżniczka Celestia w książce...

By | 23:24 Napisz komentarz
Księżniczka Celestia i lato królewskich fal to książka, bez której nie sposób się obejść jeśli jest się kucykową fanką. To zdecydowanie lektura dla troszkę starszych - 5, 6, 7-latków ale i dla dzieci, które potrafią już czytać samodzielnie. Ma dużo tekstu, zero obrazków we wnętrzu i jest niezwykle porywająca!


Czy zastanawialiście się, co się stanie gdy nadciągnie katastrofa, a żaden z adeptów magii nie będzie potrafił stawić jej czoła? Księżniczka Celestia nie miała wiele czasu do zastanawiania się, gdy została poproszona przez swoją dawną przyjaciółkę o pomoc. Przepięknej nadmorskiej miejscowości grozi zakłada i Celestia musi jak najszybciej dowiedzieć się, dlaczego uczniowie akademii nie potrafią jej zapobiec, co stoi na drodze ich niepowodzeń? Czy można im jakoś pomóc, czy miasteczko skazane jest na katastrofę?


Książka ta jest bez wątpienia obowiązkową lekturą fanów kucyków. Przeczytałyśmy ją niemalże jednym tchem, choć w praktyce rozciągnęło się to na kilka wieczorów. Historia porywa i na prawdę wciąga! Nie mogłyśmy się doczekać zakończenia.Na końcu książki znajduje się dział z zadaniami do wykonania.  Sporo z nich przeznaczonych jest dla dzieci, które potrafią czytać i pisać, ale znajdzie się także co nieco dla przedszkolaka.

Co nieco o książce także w videorecenzji:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: