Ten komiks My Little Pony to już trzeci w naszej biblioteczce. I choć z początku sceptycznie do nich podchodziłam, to z każdym kolejnym cora...

Kolejna odsłona komiksowego świata My Little Pony

By | 14:04 Napisz komentarz
Ten komiks My Little Pony to już trzeci w naszej biblioteczce. I choć z początku sceptycznie do nich podchodziłam, to z każdym kolejnym coraz bardziej się przekonuję. Tin coraz chętniej przynosi je do czytania, a i jakoś lepiej nam to czytanie idzie za każdym razem. Początkowo forma komiksów mnie lekko przerażała do wspólnej lektury z przedszkolakiem, ale nie jest źle! Jest wręcz bardzo dobrze.


Najnowszy tom o przygodach kucyków utrzymany jest w dość mrocznym klimacie. Dzieje się tutaj sporo niekoniecznie dobrych rzeczy, ale spokojnie - nasze kucykowe przyjaciółki stoją na straży!
A zaczyna się historia od tajemniczej postaci, która po kolei namawia mieszkańców Królestwa do dołączenia do niej. I zdobywa coraz więcej pobratymców, którzy w umówionym momencie, na ustalony znak przystępują do ataku. Kucyki przygotowują się do jarmarku, więc zostają zupełnie zaskoczone wydarzeniami. Aż nagle zostają postawione przed ważnym zadaniem - muszą czym prędzej uratować kryształowe serce i obronić swe królestwo przed siłami zła.


Bardzo dużo się tutaj dzieje, akcja rozwija się szybko, a bieg wydarzeń nabiera rozpędu z każdą kolejną stroną. Przeczytałyśmy komiks ten w mgnieniu oka i kilkukrotnie już do niego wróciłyśmy. Chyba mogę już z czystym sumieniem napisać, że Tin pokochała komiksy...

Więcej w videorecenzji:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: